KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534326
nr 1453 4326
Anders Altzar
(1886-1939), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 25x38, oramad
Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:40:37
7/3 18:37:41