KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534326

nr 1453 4326

Anders Altzar

(1886-1939), Sverige

Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 25x38, oramad

Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 mars 2022
kl 19:40:37

7/3 18:37:41 1      Vinnande bud

Anders Altzar

Läs mer om Anders Altzar